Salarozpraw

Sala rozpraw w Sądzie Rejonowym przy ul. Chopina 52 w Gorzowie Wielkopolskim

Wnętrze sali zaprojektowane i wykonane zostało z nowoczesnych materiałów. Winylowe posadzki, meble ze sklejki i laminatów HPL oraz tkaniny obiektowe na elementach tapicerowanych.

Składane krzesła

Wszystkie elementy powstały na indywidualne zamówienie z dbałością o szczegóły oraz jakość wykonania. Składane siedziska wykonała i zamontowała według przesłanego projektu firma specjalizująca się w tego typu realizacjach.

Rozwiązania techniczne

Głównym akcentem sali jest stół sędziowski ustawiony na tle ściany z laminowanych paneli, które wzorem i strukturą nawiązują do betonu. Zabudowa ta kryje 70 calowy ekran, który ujawnia się po otwarciu części paneli. Strefa ze stołem sędziowskim została dodatkowo zaakcentowana poprzez umieszczenie jej na podeście w ciemnym grafitowym kolorze.

Z drugiej strony oś sali zamyka analogicznie wykonany podest, na którym zamontowane zostały siedziska dla obserwatorów posiedzeń oraz uczestników wykładów i konferencji. Podwieszony projektor i rozwijany ekran ukryty pod sufitem są zawsze dostępne i gotowe do użycia w razie potrzeby.

Następny projekt
Kuchniawbloku