Wybrane projekty pokoi młodzieżowych
Pokojenastolatkow

Pokój młodzieżowy

Wybrane projekty trzech pokoi dla nastolatków. Meble modułowe i meble na wymiar, akcenty kolorystyczne, funkcjonalne rozwiązania.

Układ funkcjonalny

jest szczególnie istotny przy małych pomieszczeniach o nieregularnym kształcie, w których liczy się każdy centymetr. Myśląc o ich aranżacji warto zdecydować się na meble wykonane na wymiar. W tym projekcie przestrzeń za łóżkiem wypełnia szafka cargo zakończona półką.

popup image
popup image

Skosy

Warto poświęcić trochę czasu na przemyślenie funkcjonalności pokoju ze skosami. Bardzo często przestrzeń można tak rozplanować by skosy stały się jej atutem i nadały wnętrzu indywidualnego charakteru.

popup image
popup image
popup image
popup image

Tapeta

Dekoracyjna tapeta na jednej ze ścian to kolejny prosty i efektowny sposób na nadanie indywidualnego charakteru wnętrzu. W razie potrzeby można ją zmienić na inny motyw nie ingerując w pozostałe elementy pokoju.

Pokój młodzieżowy

Meble

Modułowe cechy wielu nowoczesnych kolekcji mebli sprawiają, że najmłodsi mogą zmieniać ustawienie i układ szafek, regałów i półek według swoich upodobań. Dzięki temu, taki pokój „rośnie” wraz z nimi.

popup image
popup image
popup image
popup image

Następny projekt
Sypialniazfototapeta