Projekt wnętrz na poddaszu
LazienkaGlamour

Łazienka w stylu glamour – jeden z elementów metamorfozy wnętrz na poddaszu

Łazienka glamour – to projekt wnętrza klasycznej łazienki w nowoczesnym wydaniu. Jest ona częścią prywatnej przestrzeni na poddaszu domku jednorodzinnego.

Utrzymana w tej samej stylistyce duża sypialnia z garderobą powstała z połączenia dwóch pomieszczeń. Z tego powodu metamorfoza wymagała kilku większych zabiegów… Zmiana lokalizacji ścianek działowych, ingerencja w elewację budynku i nowe duże okno świadczą o skali inwestycji. Nie obyło się także bez kompletnej modyfikacji instalacji elektrycznej.

Wezgłowie

Łóżko wraz z wezgłowiem wykonane przez profesjonalnego tapicera bez wątpienia posiada cechy unikalności. Choć koszt takiego mebla niejednokrotnie przewyższa produkty fabryczne z sieciówek to finalnie spersonalizowany produkt odwdzięcza się swoją wyjątkowością. Wszelkie istotne detale takie jak pikowanie, rodzaj i kolor tkaniny czy twardość pianki zostały wiernie wykonane na podstawie szczegółowej dokumentacji. lokalizacja paneli bocznych z mocowaniem lampek nocnych i gniazd czy głębokość osadzenia materaca w ramie łóżka

Sypialnia z garderobą

Półotwarta garderoba jest integralną częścią sypialni. Jest wykonana z równą dbałością o detale co komody w części sypialnianej. Akcent kolorystyczny w postaci winylowej okleiny na ścince RTV i ściance oddzielającej garderobę dodaje ciepła. Winylowa okleina w opozycji do gładkich malowanych ścian, za sprawą swojej wyjątkowej faktury tłumi także pogłos w tym ponad 40 metrowym wielofunkcyjnym pomieszczeniu.

popup image
popup image

Łazienka glamour

Płytki na wzór białego marmuru z delikatnymi żyłami doskonale kontrastują z niemalże czarnym podestem wanny. Podobnie jest z centralnym blokiem ściany na wejściu, wykończonym dokładnie w ten sam sposób. Zawieszona na nim szafka ze stylizowanymi umywalkami i wielkim podświetlanym lustrem stanowią oś wnętrza.

Łazienka glamour
Następny projekt
DomoweSpa