DomoweSpa

Salon kąpielowy na poddaszu

Domowe Spa – salon kąpielowy na poddaszu z dużym oknem i ciepłymi akcentami kolorystycznymi.

Domowe Spa - salon kąpielowy na poddaszu; wanna przyścienna

Wanna

Przyścienna wanna to główny element tego pokoju kąpielowego. Ponieważ została ustawiona w osi pomieszczenia, centralnie pod oknem połaciowym podkreśla jeszcze bardziej symetrię tego układu.

Blat na wymiar

Charakterystycznym i mocnym akcentem tego wnętrza jest duży blat oparty z jednej strony na zabudowie z płytek, a z drugiej na stalowej chromowanej nodze. Ustawiona na nim delikatna umywalka w formie misy uzupełniona o okrągłe lustro i asymetryczną podwieszaną szafkę podkreśla lekkość tej kompozycji. Akcentem aranżacji jest ściana z płytką w drewnianą przestrzenną jodełkę.

popup image
popup image

Farba w łazience

Przestrzeń umywalki, strefa wanny oraz toalety wykończone zostały płytkami. Ściany oddalone od tych stref możemy z powodzeniem pomalować farbą dedykowaną do łazienek. W tym przypadku to część kominowa oraz ściana z drzwiami zyskały wykończenie głębokiego matu w odcieniu szarego błękitu. Odcień ten odnosi się zarówno do indywidualnych preferencji inwestorów jak i stanowi naturalne dopełnienie w palecie barw. Dbałość o detale. Nieszablonowe rozwiązania. Salon kąpielowy na poddaszu jak domowe spa.

Domowe Spa - szafka łazienkowa we wnęce
Następny projekt
Baldachimwsypialni