DomwWalii

Prefabrykowany dom mobilny

Prototypowy projekt domu wykonanego na bazie drewnianej ramowej konstrukcji szkieletowej.

Loggia

Dom mobilny, nie związany trwale z fundamentem. W każdej chwili może zostać przedzielony na dwie części i przetransportowany w inne miejsce przy użyciu odpowiedniego transportu. Jego przeznaczeniem jest krótkoterminowy najem dla nawet 10 osób. Loggie ustawiane na specjalnych działkach o odpowiedniej infrastrukturze są częstym wyborem na urlop czy wakacje blisko natury. 

Klasa premium


Ta luksusowa i bezkompromisowa wersja dostarcza wszelkich wygód zarówno pod kątem funkcjonalności swojego wyposażenia jak i jakości jego wykonania. Prawie stu metrowy dom składa się z trzech sypialni, dwóch łazienek, przedsionka z szafą oraz przestronnego salonu z otwartą kuchnią. 

popup image
popup image
popup image

Wyposażenie i materiały

Na jego wyposażeniu znalazły się takie elementy jak skórzany wypoczynek, granitowe blaty kuchenne, wysokiej klasy sprzęt AGD, 60 calowy telewizor, dekoracyjny kominek czy inteligentne oświetlenie. Również użyte materiały są ponad przeciętnej jakości jak na tego typu realizacje. Drewniane podłogi, winylowe okleiny ścienne oraz Włoskie i Hiszpańskie płytki to tylko część z nich.

Następny projekt
Mieszkaniedlapracownikow