Pracownia

Zajmuję się tworzeniem projektów z zakresu architektury i aranżacji wnętrz oraz projektowania produktu. Podejmuję się głównie projektów przestrzeni mieszkalnych, ale równie chętnie i skutecznie wykonuję aranżacje wnętrz komercyjnych i publicznych.

Moją nadrzędną dewizą jest holistyczne podejście do projektu. Zaangażowanie i udział w całym procesie związanym z realizacją projektu. Podstawowym czynnikiem determinującym projekt jest jego funkcjonalność, której każdorazowo przypisuję unikalną formę. Kieruję się przy tym odpowiednią estetyką oraz ergonomią, a zindywidualizowane potrzeby i oczekiwania Inwestora traktuję jako ramę i szkielet dla wszelkich działań.

Cenię sobie szczery i swobodny dialog. Jestem otwarty na wszelkie sugestie i pomysły. Poszukiwanie nowych rozwiązań oraz adaptacja tych już poznanych do nowego kontekstu to stały element mojej pracy. Mnogość doświadczeń zebranych przez lata w trakcie wielu zrealizowanych projektów pozwoli ukierunkować, uporządkować i wyraźnie podkreślić każde nawet te najbardziej nietypowe upodobania estetyczne.

W swoich projektach staram się stosować szlachetne materiały takich jak: naturalny kamień, drewno, szkło czy metal lub też umiejętnie zastępować je tymi zainspirowanymi naturą, kiedy budżet ogranicza możliwości.


OFERTA

Projekt na miarę

Każdy z nas jest inny. Każdy ma inne potrzeby i oczekiwania wobec przestrzeni, która powinna je spełniać. Rodzinny dom marzeń, pierwsze własne mieszkanie, remont kamienicy,  kawalerka na wynajem, inwestycyjna nieruchomość nad morzem, hotel czy kawiarenka – te także będą wymagać różnego spojrzenia i podejścia do projektu. Z tego względu wachlarz usług świadczonych przez moją pracownię odznacza się elastycznością i zawsze jest dostosowywany do danego zadania projektowego.


Koncepcja

Idea czyli to co stanowi dla nas największą wartość projektu. To pomysł na przestrzeń, którą dla Ciebie projektujemy. Funkcjonalność, ergonomia, styl i charakter. Ujawnia naszą pasję do tworzenia, wiedzę i doświadczenie oraz talenty.

Wizualizacje

Ukazuje projektowaną przestrzeń na ekranie często na długo przed rozpoczęciem prac nad realizacją projektu. Kolory, faktury, światło, meble i dodatki – wszystko w fotorealistycznym wydaniu. Również w formie wizualizacji panoramicznych 360 i okularach VR.

Konsultacje

W czasie prac nad projektem i na różnych etapach jego realizacji pozostajemy w kontakcie z inwestorem. Odpowiemy na Twoje pytania, przedyskutujemy różne warianty. Nie forsujemy nic na siłę – najlepsze rozwiązania powstają na drodze kompromisu.

Dokumentacja

Opracowanie w formie dokumentacji technicznej pomoże wykonawcom prawidłowo zrealizować wszystkie elementy projektu. Od lokalizacji sanitariatów, przez rozmieszczenie gniazd i łączników kończąc na rysunkach mebli na wymiar i specyfikacji rodzajowej i ilościowej materiałów wykończeniowych.

Nadzór

Mimo projektu i dokumentacji możesz nie mieć czasu na dopilnowanie szczegółów realizacji. W takiej sytuacji przejmiemy tą rolę i zaopiekujemy się Twoją inwestycją. Będziemy regularnie odwiedzać miejsce budowy pozostając w stałym kontakcie z wykonawcami i pilnując by wszystko przebiegało zgodnie z planem.

Wykonawcy

Jeśli szukasz wykwalifikowanych fachowców, którzy sprostają Twoim oczekiwaniom w realizacji projektu – znamy ich. Budowlaniec, elektryk, malarz czy meblarz. Odpowiedni wykonawca jest gwarancją tego, że ukończone wnętrze będzie służyć jego użytkownikowi przez długi czas.

Pierwszym etapem naszej współpracy jest rozmowa, podczas której wspólnie ustalimy Twoje oczekiwania. Postaramy się również określić obszar i zakres pracy nad projektem. Projekt funkcjonalny, koncepcja, pełny projekt z dokumentacją czy dodatkowe wizualizacje 360° – to Ty decydujesz, które prace związane z projektem i jego realizacją chcesz powierzyć do wykonania.
W zależności od potrzeb otrzymasz wsparcie sprawdzonych podwykonawców i dostawców starannie wyselekcjonowanego asortymentu materiałów wykończeniowych, armatury, oświetlenia czy mebli, z którymi współpracuję od wielu lat.

Prócz przygotowania samego projektu, prowadzę również nadzór nad jego realizacją. Budowa czy remont to żywa materia, która mimo opracowania w formie pełnego projektu potrafi zaskoczyć. Jeśli cenisz sobie swój własny czas i nie chcesz się nadmiernie angażować jestem gotów na bieżąco rozwiązywać pojawiające się problemy za Ciebie. 

Poszukując odpowiedniej metody ich rozwiązania zawsze konsultuję je wspólnie z poszczególnymi wykonawcami. Niekiedy z uwagi na zaistniałe okoliczności bądź potrzeby ilość spotkań na terenie inwestycji musi zostać ograniczona. W takim przypadku staram się czuwać nad realizacją zdalnie.